Görüşmelerinizi Kontrol Edin Ve İşinizi Büyütün

Mükemmel bir satış süreciyle çalışmanızı sağlayan, ekibinizin her zaman daha fazla satış yapmasına yardımcı olan kullanımı kolay bir satış yönetim yazılımıdır.

Analiz ile keşfedin ve büyütün: Siz de iş akışınızı optimize etmek ve zaman yönetiminizi geliştirmek için bu fırsatı kaçırmayın! Profesyonel ve kullanıcı dostu arayüzümüzle, herhangi bir teknik beceriye ihtiyaç duymadan programı kullanabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz, her adımda size yardımcı olmaya hazır olduğunu da unutmayın.

Gelişmiş özellikler, kullanıcı dostu arayüz ve profesyonel destekle donatılmış iş asistanı programımızı denemek için hemen kaydolun ve işinizdeki verimliliği artırmak için yeni bir adım atın!

Görüşme Yönetimi: Teklif bilgileri, görüşme saati, görüşme sonucu gibi önemli ayrıntıları kolaylıkla kaydedebilme ve düzenleyebilme özelliği.

Kişi/Firma Bilgileri: Görüşülen firma veya kişinin iletişim bilgilerini güvenli bir şekilde saklayabilme ve istediğiniz zaman erişebilme imkanı.

Güvenli Veri Depolama: Tüm verilerinizi güvenli bir şekilde depolama ve yedekleme özelliğiyle bilgilerinizi herhangi bir veri kaybı riskine karşı koruma imkanı.

Sizi Arayalım